NezařazenéChudoba nevzniká na bankovním účtu (kurz bezpečného podnikání)
duše miniatura

Chudoba nevzniká na bankovním účtu (kurz bezpečného podnikání)

Chudoba nevzniká na bankovním účtu, jako první pohlcuje duši. Vnitřní chudoba je tou největší, kterou nevidíme, protože jsme zahlceni představami o ekonomickém bohatství.

Každou středu v Praze probíhá kurz bezpečného podnikání (1 minuta od stanice metra Vysočanská). Podívejte se na celé video níže.

Kurz začíná v 16 hod a vede ho Claudio Depeyrac (dostupné termíny), který pro úplné pojmenování situace neuhýbá a nezkrášluje realitu pozitivními slovy. S výběrem slov se nedělají kompromisy. Stejně jako v opravdovém podnikání, už i na kurzu budete muset překračovat osobní zónu komfortu. Claudia můžete  znát jako autora knihy Ukradený potenciál, zakladatele prvního investičního klubu v ČR, také jako autora videí, která mají i desetitisícovou sledovanost.

 

 

 


O autorovi
Claudio Depeyrac

Jsem spoluzakladatel prvního investičního klubu v České republice. Během tří let mi prošlo pod rukami stovky začínajících firem. Pochopil jsem obě strany; elitní společenství (investory), pro něž pracují jejich peníze, i zbytek národa, který stále ještě věří v iluzi maturit a diplomů, protože v dobách komunismu to bylo "něco"! Klade se důraz na opakování věcí zpaměti, ale nerozvíjejí se lidské schopnosti. Školství řídí úředníci a málokteré učitele jejich práce baví. Přesto rodiče bezmezně věří tomu, co nazývám "Systémové (pro)vychování". Je to ovšem mnohem horší. V roce 2012 mi při fotbalovém zápase praskla Achilova šlacha a já si to celé uvědomil v detailních souvislostech, Pronikl jsem do myšlení úspěšných lidí. Po dopsání knihy Ukradený potenciál jsem opustil svůj starý život a začal žít ten vlastní. Pro úplnost, že to funguje, jsem si knihu sám i vydal. Prodalo se jí na 3,5 tisíce kusů během dvou let. Nikdo ji mediálně netlačil, protože velká vydavatelství z ní nemají ani korunu :)

Celý příběh zde, email: claudio@depeyrac.com , YouTube

Nikdy se neptejte lidí proč jsou takoví. Jsou-li sami sebou a přesto nezapadají do šablon, tak více méně proto, že nechtěli být nikdy jako ostatní. Staň se naším fanouškem na Facebooku.

Zavřít