Hlavní strana / NezařazenéClaudio Depeyrac – zapomeňte na TITUL a motivační SHOW
motivační show

Claudio Depeyrac – zapomeňte na TITUL a motivační SHOW

Kdo měl štěstí, tak mu rodina předala KNOW HOW v rámci svého sociálního bohatství – začal podnikat ve firmě svého otce nebo si mohl dovolit udělat mnoho chyb. Vždy byl poblíž někdo, kdo zafinancoval počáteční investici nebo zaplatil nějaký ten „menší dluh“. Z deseti pokusů vyšel jeden, ale i přes to všechno má Honzík dnes ve 30 letech fungující firmu a na co sáhne, to se mu daří…

Většina lidí nemá takovou kliku, TO JE JASNÉ NÁM VŠEM. Jeden nebo dva pokusy, nejspíš. Do toho know how ze školy a vlastní peněženku. Všichni víme, jak to s tou školou je.. Stejně na tom kdysi byli i pra/rodiče podobných lidí jako je Honzík. Ti, kteří již nyní, ať už ze známosti (díky majetku) nebo díky KNOW HOW, mají vyšší pravděpodobnost dosahovat úspěchu.

Žijeme v takovém světě a je potřeba to přijmout – 60% tvoří know how a kontakty, zbytek jsou obchodní dovednosti a nějaká ta motivace.

O úspěchu se sní odjakživa a samotná představa, umocněná motivačními frázemi, mnoho lidí uspokojuje i po dlouhé roky. „Úspěch“ je ovšem příliš obecná definice (!), … a proto se asi tolik lidí vrhá do různých MLM systémů, stávají se finančními poradci a dobrovolně doplňují stále se měnící řady realitních makléřů.

Vše má své zákonitosti a také limity. Obvykle to nejsou motivační slůvka, ale tvrdá fakta, čísla a přesně definované procesy, co vydělává peníze. Není náhodou, že na zlaté horečce nejvíce vydělali ti, kteří prodávali krumpáče a lopaty.


Věřím, že po přečtení 14 bodů úspěšného podnikání, si řeknete, že jste za něj mohli zaplatit klidně i několikanásobně více. Přečtěte si před zakoupením také hodnocení zákazníků (zde). 

titul nebo uspech

Mnoho z KNOW HOW pochází také od úspěšných investorů a bohatých rodin přímo z České republiky. (zdroj. archivní foto Claudio Depeyrac)


O autorovi
Claudio Depeyrac

Jsem spoluzakladatel prvního investičního klubu v České republice. Během tří let mi prošlo pod rukami stovky začínajících firem. Pochopil jsem obě strany; elitní společenství (investory), pro něž pracují jejich peníze, i zbytek národa, který stále ještě věří v iluzi maturit a diplomů, protože v dobách komunismu to bylo "něco"! Klade se důraz na opakování věcí zpaměti, ale nerozvíjejí se lidské schopnosti. Školství řídí úředníci a málokteré učitele jejich práce baví. Přesto rodiče bezmezně věří tomu, co nazývám "Systémové (pro)vychování". Je to ovšem mnohem horší. V roce 2012 mi při fotbalovém zápase praskla Achilova šlacha a já si to celé uvědomil v detailních souvislostech, Pronikl jsem do myšlení úspěšných lidí. Po dopsání knihy Ukradený potenciál jsem opustil svůj starý život a začal žít ten vlastní. Pro úplnost, že to funguje, jsem si knihu sám i vydal. Prodalo se jí na 3,5 tisíce kusů během dvou let. Nikdo ji mediálně netlačil, protože velká vydavatelství z ní nemají ani korunu :)

Celý příběh zde, email: claudio@depeyrac.com , YouTube

Nikdy se neptejte lidí proč jsou takoví. Jsou-li sami sebou a přesto nezapadají do šablon, tak více méně proto, že nechtěli být nikdy jako ostatní. Staň se naším fanouškem na Facebooku.

Zavřít