osobní koučink praha
Depeyrac premium

Depeyrac PREMIUM – PROFESIONÁLNÍ ASISTENCE PRO VAŠE PODNIKÁNÍ!

Rozjíždíte nový projekt, službu či produkt a hledáte způsoby, jak jej co nejvíce zviditelnit?

Nabízím Vám své téměř desetileté zkušenosti z oblasti obchodu a marketingu. Podstatou je analýza Vašeho produktu a následné sestavení strategie, která obsahuje doporučení stran vhodné a účinné propagace. Výstupem a dodanou prací je pak  dokument, obsahující tato doporučení. Pokud se rozhodnete tento Job využít, budeme spolu průběžně komunikovat a formou konzultace nalezneme to nejlepší řešení právě po Váš produkt

Jmenuji se Michal Mrhač, mnoho lidí mne však zná jako Claudio Depeyrac, autora knihy Ukradený potenciál a podnikatelského poradce. Za poslední dva roky jsem pomohl otevřít oči a zapojit kritické myšlení 3,5 tisícům lidem, nyní chci své úsilí vložit do perspektivních podnikatelských záměrů, pomoci Vám je pozvednout na vyšší úroveň.

Pracuji s efektivitou, koučuji a své úvahy doplňuji o ekonomické modely. Na základě analýz a za zlomek ceny. Jsem expertem na ONLINE marketing. Tvrdím, že papír a tužka je leckdy moudřejší než pouhé představy obarvené hezkou motivací. Chcete-li se zaměřit na jádro a podstatu věcí v podnikání či osobním životě, využijte 30 minutovou „poznávací“ schůzku, kterou nabízím ZDARMA pro nové klienty.

foto investclub Foto spoluzakladatelů investičního klubu (rok 2010). Během tří let se do klubu registrovalo přes 300 investorů s majetkem přes několik miliard korun. Osobně jsem se podílel na jednání s podnikateli a přípravě akvizic přesahujících hodnotu 100 milonů korun. Mám 8 let praxi v obchodě, vystudoval jsem střední odbornou školu managementu a podnikání. Věřím, že dokáži pomoci lidem, kteří už vědí, co chtějí, ale jenom zatím neví „jak“ toho mají dosáhnout.

Máte-li někoho, kdo se Vám individuálně věnuje, Váš růst je mnohem rychlejší. Pojďme se zaměřit na cíle, co Vás dovedou přímou cestou k úspěchu. Osobní koučink je vhodný pro manažery, majitele firem, osoby na volné noze, ale také i pro úplné nováčky, kteří se chtějí začít realizovat a vydělávat vyšší částky, než nabízí většina zaměstnání.

 

7 bodů, se kterými Vám dokáži pomoci, pokud již podnikáte (Působím v celé ČR, základnu mám v Praze):

1) Pomohu Vám se zaměřit na ty nejpodstatnější věci. Zvýším efektivitu Vašeho úsilí – minimálně o 50%!

2) Společně přehodnotíme cíle Vašeho projektu, blíže se podíváme na reálné možnosti.

3) Nastavím výstražná světla na pomyslném semaforu. Vyspecifikujeme body, které dosavadně mohou ohrožovat Vaše podnikání. Podchytíme rizika dříve, než napáchají škody na majetku či lidské psychice.

4) Navrhnu vhodnou obchodní strategii, upravím ekonomický model fungování. Je možné, že mnoho z toho, co nyní děláte a za co platíte, vůbec nepotřebujete.

5) Připravím komunikační nástroje, které pomohou zviditelnit Vaší značku na trhu. Pomohu zvýšit Vaše zisky o 30%.

6) Dostanu Vás na sociální sítě (článek zde).

7) Pomohu lidem na volné noze, přetransformovat jejich podnikání na malou firmu s výkonným týmem. Mám zkušenosti s akvizicemi, proto, až Vás vaše podnikání jednou omrzí, mohu Vám pomoci firmu prodat strategickému investorovi, za částku několikrát vyšší než je EBITDA.

 

Hodnocení zákazníků

 • Michala Mrhače mohu s klidným svědomím doporučit jako přemýšlivého pečlivého markeťáka, který má velmi dobrý cit pro byznys. Pomůže vám najít nejvhodnější marketingovou strategii. Neustále přichází s novými nápady. Pomohl mi také s propagací Facebook stránky, která během třech měsíců, získala více jak 1000 relevantních fanoušků.
  Ing. Lukáš Vik
  www.databook.cz
 • Michal mi pomohl podívat se na mé podnikání kritickým pohledem a ujasnit si jeho další směřování. Líbí se mi, že jde rovnou k věci, řeší jen to důležité. Konzultace mají spád a výstupy jsou prakticky využitelné. Doporučuji Michalovy služby všem, kteří se chtějí zaměřit na podstatné záležitosti kolem svého podnikání bez zbytečných omáček. Jeho rady a doporučení mají okamžité využití.
  Ing. Jana Jermařová
  paleospirit.cz
 • Spolupráce s Michalem Mrhačem patří mezi opravdové zážitky. Oceňuji jeho velký přehled a a schopnost zaměřit se na podstatné věci. Jeho rady nám zvýšili efektivitu o cca 30%, což se pozitivně projevilo také na růstu obratu. Pomohl mi také vyřešit obchodní otázky při vstupu na zahraniční trh. Jeho služeb jsem využila několikrát a vždy jsem byla spokojena. Není to ten typ člověka, který Vám bude nasazovat růžové brýle, ale naopak, podá kritický pohled a probere s Vámi možné varianty, uvědomuji si, že i díky tomu jsme ušetřili nemálo peněz za marketing, kdy jindy bychom vyhazovali peníze komínem. Děkuji. Doporučuji.
  Iveta Šestáková
  www.cbn.cz
 • Spolupráce s Michalem na projektu byla přínosná. Jedná stručně, jasně a výstižně. Z hlediska mé časové tísně to bylo presně to, co jsem potřeboval. Flexibilní a pragmatické jednáni je synonymem Michalových hodnot.
  David Zábrž
  www.mujznamy.cz

vyzkoušejte si krátkou

Prokrastinujete nebo má neúspěch hlubší podstatu a širší souvislosti? (Depeyrac PREMIUM)

 

Doporučuji také zhlédnout / přečíst:

Byl jsem hostem Investičního webu:                                 (článek) Ekonomická VS duševní svoboda        rich people miniatura pro článek

 

Jedna část je ta, co se odehrává v mozku, druhá je realita, které se říká podnikatelský záměr, obchodní plán, strategie, průzkum trhu apod. Chcete – li být úspěšný, potřebujete obě tyto části. Přečtěte si co o mě říkají zákazníci.

Obchodní poradenství?

Jde o využití zkušeností z podnikání. Mnoho koučů dnes nabízí obchodní dovednosti, ale neuvědomují si také druhou věc – pokud člověk nemá produkt a místo, kde by jej prodával + reklamu (zákazníky), nic nevydělá. To jsou slepé ideje všech motivačních koučů, kteří učí, jak se skvěle cítit, že po pár měsících jsou jejich klienti opět v depresi, protože buď se dali na multi – level podnikání, či čekali, že spolu s příjemnými pocity jim šance na vysoké výdělky spadnou do klína. Se mnou toto nezažijete.

Objednání služby prostřednictvím našich stránek je nezávazné. Tato prezentace slouží jako rámcová nabídka, veškeré dílčí detaily  budou probrány s daným zájemcem na informativní schůzce (skype/ osobní schůzka).

Informativní schůzka (30 minut) je ZDARMA prostřednictvím SKYPE HOVORU. V případě osobní INFO schůzky se platí cestovné / poplatek (nejčastěji  1.500- Kč).

Podmínky pro 30 minutovou schůzku zdarma:

minimálně 6 měsíců aktivně v podnikání (síťový marketing se nepočítá)

Jinak cena za úvodní konzultaci činí 1490 kč / hodina

Do 24 hodin po obdržení objednávky Vás budeme kontaktovat.

Každý případ je jiný a má proto rozdílnou náročnost – berte v úvahu, že platíte nejen samotný doprovod, ale i jeho organizaci a dost často i přípravu, v rámci níž se musím seznámit s aktuálním stavem! Tato služba nečerpá z žádného rychlokurzu, ale z reálných zkušenosti nabytých během mých podnikatelských aktivit v akvizicích a prodeji firem, i díky obchodním stykům s lidmi, kteří firmy kupují. Pokud hledáte trenéra do posilovny, standardní cena se pohybuje okolo 350,- Kč za hodinový trénink. Naše ceny jsou řádově vyšší (1 760,- Kč /hod), protože lidský mozek je mnohem složitější než záležitost týkající se růstu svalů či opravy převodovky u osobního automobilu, to klade nemalé časové nároky, na přípravu i poradenství samotné. DÁRKOVÝ POUKAZ – DOPŘEJTE ÚSPĚCH I OSTATNÍM (partnerovi, přátelům, dětem…). 

Máte ve svém okolí či v rodině lidi, kteří se chystají podnikat či už podnikají? Můžete zakoupit také dárkové poukazy, které máme k dispozici.
Více info. na emailu (info@depeyrac.com, TEL: 733 44 66 11).

DÁRKOVÝ POUKAZ NA WEB ZM

 

Kdo je Claudio Depeyrac?

depeyrac foto website_MMMZa své vzdělání vděčím několika osudovým rozhodnutím. Zejména své účasti na založení prvního investičního klubu (Praha, rok 2010). Během mého tříletého působení v něm došlo k akvizicím v hodnotě převyšující částku 100 mil. Kč. Učil jsem se od úspěšných lidí, setkával se s majiteli firem. Je to spíše náhoda, že jsem se dostal k psaní (kniha Ukradený potenciál). Nezapomínám však na to, odkud jsem přišel. I když spousta lidí čekalo, že budu nakloněn různým MLM systémům, jako většina autorů píšících o podnikání, včetně všech ostatních motivačních koučů, vyjádřil jsem se k tomu nad očekávání skepticky. Někteří lidé píší, že mám ojedinělé názory, se kterými se nesetkali. Já si to nemyslím. Názory, ke kterým se veřejně hlásím, má mnoho podnikatelů, vlastníků firem a investorů. Mnoho těchto lidí je dál než já, dál než koučové, dál než všichni různí spisovatelé, co nám sem tlačí americký trh s nálepkami bestseller. Lidé, o kterých hovořím, mají však často jednu vlastnost, rozhodli se ty informace používat pro sebe. Dopracovali se postupně k tomu, že si třeba koupili továrnu, výrobnu minerálních vod, mají tiskárny, zpracovávají syntetické materiály, dováží věci z Číny, Nepálu atd. Oni se své zkušenosti rozhodli využívat pouze pro sebe, nepotřebují dalšího člověka, kterému by ten postup říkali, nepotřebují si vytvářet konkurenci v oboru. Aby prodávali své výrobky, nepotřebují stovky obchodníků, potřebují kvalitní produkt a reklamu, která jim to prodá. Toto je cesta, kterou svým klientům nabízím i já.

 

Objednejte si schůzku (TELEFON: 733 44 66 11)

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Preferované město (vyžadováno)

Zvolte službu / produkt (vyžadováno)

Zanechte nám vzkaz

Nikdy se neptejte lidí proč jsou takoví. Jsou-li sami sebou a přesto nezapadají do šablon, tak více méně proto, že nechtěli být nikdy jako ostatní. Staň se naším fanouškem na Facebooku.

Zavřít