Hlavní strana / NezařazenéDoba se změnila, šanci uspět má dnes každý. Claudio zmínil také reportéry TV NOVA!
dva z novy new

Doba se změnila, šanci uspět má dnes každý. Claudio zmínil také reportéry TV NOVA!

„Doba se změnila šanci uspět má dnes každý. Už to není o tom kousku toho štěstí, že jste se dostavili někam na pohovor či konkurz a tam byli lidé, kterým jste zalíbili a následně Vás dostali před televizní obrazovky a zajistili Vám publikum. Nikdy předtím o Vás v životě neslyšel a najednou jste ty hvězdy na které kouká celý národ. Alespoň takto se nám to snaží naše média prezentovat. To, že jste se zalíbili, tak to Vám vyhrálo Vaši kariéru, a možná kdybyste nebyli ani tak dobří, tak ten marketing, jejich marketing, Vás dotlačí k tomu, že Vás za hvězdy lidé budou považovat“: takto nevybíravě začíná nové video od Claudio Depeyrac, na téma: psaní jako podnikání, aneb jak vydat svojí vlastní knihu. Celé video níže:

 

 

 

 


O autorovi
Claudio Depeyrac

Jsem spoluzakladatel prvního investičního klubu v České republice. Během tří let mi prošlo pod rukami stovky začínajících firem. Pochopil jsem obě strany; elitní společenství (investory), pro něž pracují jejich peníze, i zbytek národa, který stále ještě věří v iluzi maturit a diplomů, protože v dobách komunismu to bylo "něco"! Klade se důraz na opakování věcí zpaměti, ale nerozvíjejí se lidské schopnosti. Školství řídí úředníci a málokteré učitele jejich práce baví. Přesto rodiče bezmezně věří tomu, co nazývám "Systémové (pro)vychování". Je to ovšem mnohem horší. V roce 2012 mi při fotbalovém zápase praskla Achilova šlacha a já si to celé uvědomil v detailních souvislostech, Pronikl jsem do myšlení úspěšných lidí. Po dopsání knihy Ukradený potenciál jsem opustil svůj starý život a začal žít ten vlastní. Pro úplnost, že to funguje, jsem si knihu sám i vydal. Prodalo se jí na 3,5 tisíce kusů během dvou let. Nikdo ji mediálně netlačil, protože velká vydavatelství z ní nemají ani korunu :)

Celý příběh zde, email: claudio@depeyrac.com , YouTube

Nikdy se neptejte lidí proč jsou takoví. Jsou-li sami sebou a přesto nezapadají do šablon, tak více méně proto, že nechtěli být nikdy jako ostatní. Staň se naším fanouškem na Facebooku.

Zavřít