Hlavní strana / Nezařazené / Top článkyJak přemýšlí multimilionáři? (Zákon přitažlivosti, kurz bezpečného podnikání)
jak přemýšlí multimilionáři

Jak přemýšlí multimilionáři? (Zákon přitažlivosti, kurz bezpečného podnikání)

Zákon přitažlivosti to říká jasně – stáváme se tím na co myslíme. Kdo o tom už někdy alespoň jednou slyšel, pak si určitě pusťte toto video. Možná jste si toho také všimli, kolem nás je spousta lidí na tzv. pozitivní vlně.

Tento zákon je jednoduchý a aplikovatelný na cokoliv. Lidé uvěřili, že veškerá utrpení a selhání jsou příznačná pro každý úspěch. Věří, že když si dlouhodobě budou přát a umět správně snít, pak se jejich sny vyplní. Je to pravda, i není! Záleží totiž jak dlouho ty neúspěchy trvají … záleží zda Vás vede vlastní rozum, nebo rozum někoho jiného. Většina lidí nemá vlastní cíle, ale jen obecné sny o úspěchu, které jim vnuknul někdo jiný. Vše ještě bývá podmíněno formulacemi: „Budeš dělat toto a budeš úspěšný.“ V tom spatřuji velkou hrozbu, protože se nenabízí jiná alternativa.

 

Nemám potřebu někoho provokovat, ale říkám jim manipulátoři. Tito lidé vám budou tvrdit, že jste na nejúžasnějším místě a žijete v té nejlepší době. Nemám potřebu někoho provokovat, ale není to pravda. Doba je pořád stejná, změnila se pouze opticky…

Podívejte se na celé video, přečtěte si celý text níže a pak zvažte zda dorazíte na náš kurz či využijte 30 minutovou konzultaci přes SKYPE zdarma. Kurz bezpečného podnikání se koná v Praze, od 16 hodin (ve středu).

Odborníci a autority se často mýlí, bohužel ale ve srovnání, co se počtu obdivovatelů týče, v demokracii u široké veřejnosti vyhrávají, protože spousta lidí je školským systémem a osmi hodinovou prací zprůměrováno natolik, že nevidí ani pět minut do budoucnosti.

Je zřejmé, že lidé nejsou příliš šťastní v pozici poddaných, podle průzkumů většina lidí v práci není spokojených, protože nemají kreativní svobodu, nemají „adekvátně“ zaplaceno. Lehce překvapující však je, že jakmile začne vetšina těchto lidí podnikat, pak opět dobrovolně volí to, že pravidla rozhodování a tvorba hry, kterou si zvolí, toto celé přenesou na někoho jiného – už to není šéf – říká se jim „leadeři“ či obchodní vedoucí, jež pracují pod majitelem systému. Většina lidí potřebuje, aby je někdo řídil, pozitivní myšlení pomáhá pak maskovat jednu podstatnou hrozbu – pokud jste pod někým, vždy pracujete pro někoho a to je rozpor v základní myšlence podnikání. Je to hrozba, protože samozřejmě podmínky jsou vždy nastaveny tak, aby se vyplatili těm, kdo to schéma vytvořil.

Úspěch je něco jako matematický výsledek několika veličin, zaměřujete-li se na konec vzorce, vidíte ty nejhezčí prvky tohoto kladného a často klamavého výsledku. Většina informací o úspěchu je zprostředkovávaná, málokdo se s opravdu úspěšným člověkem potkal mezi čtyřma očima, aby se jej zeptal, co úspěšní lidé dělají, jak přemýšlí a proč často vytváří vlastní systémy, kde pracují jenom na sebe a další lidé pod nimi pro ně.

Zde vzniká problém, proto se ve videu ptám: „Patří pozitivní myšlení do osobního rozvoje?“ Nebo je to jen nástroj jak dát naději všem, protože pozitivní svět si může vytvořit kdokoliv z nás, bez ohledu na zkušenosti, schopnosti, know how, nástroje či míru vlastního kapitálu. Může to být do jisté míry myšlenková kotka, která se těžko opouští, protože z obláčku bývá nejtěžší střetnutí se s realitou, mnozí lidé na něm raději vědomě přetrvávají ačkoliv si začínají býti všeho vědomi, protože cesta je pro mnohé snažší, když si nepokládáte otázku, kam vás jednou dovede. Mnoho lidí vědomě rádo trpí, protože s každým dalším neúspěchem na špatné cestě, si myslí, že se cesta mění na tu správnou. … Je důležité proto vzpomenout si na úvod tohoto textu a začít uvažovat nad tím, proč vaše neúspěchy tak dlouho trvají (možno využít bezplatné konzultace se mnou). Nemusí být nutně totiž už součástí cesty za úspěchem, naopak, slouží spíše jako varování, že nastal čas vyzkoušet jiné vody a ideálně držet při tom kormidlo. Claudio!

POKUD SE VÁM VIDEO LÍBÍ, TAK HO PODPOŘTE SDÍLENÍM.

VÍCE O AUTOROVI ZDE:

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA KURZ BEZPEČNÉHO PODNIKÁNÍ, KTERÝ POŘÁDÁME KAŽDOU DRUHOU STŘEDU V MĚSÍCI.

Možnost přihlášení a více informací: http://www.depeyrac.com/kurz-bezpecneho-podnikani/

ŽIVOT JE VÝZVA, ZAPIŠ SE MEZI TY, KTEŘÍ VYSTOUPÍ Z DAVU NAPOŘÁD, ne jen příležitostně jako při oslavách na Silvestra, kdy si přeješ aby ten nadcházející rok byl lepší než ten předchozí, přitom pořád víš, že tvůj čas ovládá někdo jiný a tvůj potenciál je s každým další rokem zašlapáván do země.


O autorovi
Claudio Depeyrac

Jsem spoluzakladatel prvního investičního klubu v České republice. Během tří let mi prošlo pod rukami stovky začínajících firem. Pochopil jsem obě strany; elitní společenství (investory), pro něž pracují jejich peníze, i zbytek národa, který stále ještě věří v iluzi maturit a diplomů, protože v dobách komunismu to bylo "něco"! Klade se důraz na opakování věcí zpaměti, ale nerozvíjejí se lidské schopnosti. Školství řídí úředníci a málokteré učitele jejich práce baví. Přesto rodiče bezmezně věří tomu, co nazývám "Systémové (pro)vychování". Je to ovšem mnohem horší. V roce 2012 mi při fotbalovém zápase praskla Achilova šlacha a já si to celé uvědomil v detailních souvislostech, Pronikl jsem do myšlení úspěšných lidí. Po dopsání knihy Ukradený potenciál jsem opustil svůj starý život a začal žít ten vlastní. Pro úplnost, že to funguje, jsem si knihu sám i vydal. Prodalo se jí na 3,5 tisíce kusů během dvou let. Nikdo ji mediálně netlačil, protože velká vydavatelství z ní nemají ani korunu :)

Celý příběh zde, email: claudio@depeyrac.com , YouTube

Nikdy se neptejte lidí proč jsou takoví. Jsou-li sami sebou a přesto nezapadají do šablon, tak více méně proto, že nechtěli být nikdy jako ostatní. Staň se naším fanouškem na Facebooku.

Zavřít