Hlavní stranaJak se sám přeprogramovat
jak přeprogramovat své myšlení

Jak se sám přeprogramovat

„Jsme chyceni v kleci naším kulturním programováním. Kultura je masová halucinace, a když vystoupíte ven z masové halucinace, uvidíte to, co za ní stojí. “ – Terence Mckenna (americký spisovatel, filosof a etnobotanik).

Společnost prošla masovým vymýváním mozků a nyní je na čase, abychom se sami přeprogramovali a abychom se zcela ponořili do evoluce vědomí.

1.Náboženství

Pokud by dnes večer u vás na zahradě přistálo UFO, slibuji vám, že ET nebude mít ani bibli, ani peníze. Náboženství je nejdelší běžící formou kontroly mysli na planetě a slouží nejen k tomu, aby nás drželo oddělené, ale i aby snížilo populaci světa prostřednictvím četných válek, průzkumy a křížovými výpravami ve jménu „Boha“.

To, co nás náboženství neučí je, že jsme silné duchovní bytosti i bez nich.

V několika příštích měsících či letech se můžeme těšit na další náboženskou formu ovládání mysli, tak, jak se přiznávají k přítomnosti mimozemských bytostí. To samozřejmě nebude spadat do časové osy Bible. Ledaže by se snažili přesvědčit své následovníky, že ET je tady okolo nás, že je s námi posledních 6000 let. Kdyby to byla pravda, tak potom proč jsou o tolik vyspělejší než my, když jsou schopni cestovat světelné roky, aby nás navštívili?

Pravda je, že Bible je jen příběh k tomu, aby vás udržoval žít v podřízenosti, kontrole a stejnosti, stejné šabloně jako každá vláda.

Řešení

Ptejte se sami na spousty otázek a trvejte na odpovědích. Je na čase převzít kontrolu nad svým vlastním životem, namísto toho odevzdávat svou energii a sílu ostatním.

2.Peníze

Když objevíte náboženství, objevíte peníze, protože tyto dva principy v životě jsou spolu spojeny. V rámci těchto dvou subjektů také objevíte jejich nevlastní dítě, vládu, protože všichni tři jsou trvale vázáni k sobě navzájem. Často se lidí ptám: „Kdyby nebyla žádná taková věc jako jsou peníze, co bys potom dělal se svým životem?“ To vám dá představu o tom, co by měl být váš životní účel, pokud byste nebyli ovlivněni všemohoucím dolarem. Peníze mohou být jednoduše viděny jako jiná forma energie, ani pozitivní nebo negativní, ale také nás odvádí od našich skutečných, přírodních já, spolu s tím, co je skutečně důležité v našem životě. Všichni jsme ekonomičtí otroci systému. Kolik z nás pracuje 40+ hodin týdně, jen aby zjistil, že jsme na konci dne tak vyčerpaní, že nechceme dělat nic jiného než odpočívat a sledovat televizi?

To znamená, že pracujete 40 + hodin, takže si můžete o víkendu užít sami sebe. V podstatě jste ekonomický otrok po dobu 5 dnů pro korporace výměnou za 2 dny pro sebe. Zní to fér? A jak trávíte tyto dva dny? Pomáháte učinit tento svět lepším místem, nebo jednoduše načerpáváte baterky, abyste se mohli vrátit zpátky být otrokem těchto firem, které vyčerpaly vaše baterky v prvním případě?

Řešení

Žijeme ve společnosti, která se opírá o peníze na existenci. Někteří lidé jsou schopni se dostat z mřížky kompletně, ale je jich málo a jsou daleko od sebe. Najděte si cokoliv, co vás dělá opravdu šťastnými a potom najděte způsoby, jak si z toho udělat živobytí. Může nastat čas, kdy budete muset pracovat ve své současné práci a přitom si zároveň budovat novou kariéru, ale nakonec zjistíte, že pracovat pro sebe je mnohem více potěšující než dělat práci, kterou nesnášíte, pro šéfa, který je i… Také přestaňte podporovat tyto společnosti, které nás udržují žít jako ekonomické otroky. Kupujte u místních.

3.Příroda

Všechno, co člověk udělal přispělo k degradaci přírody, znečistili jsme naše potraviny, nebe a vodní zdroje. Příroda byla mnohem lepší bez nás.

Navzdory našim způsobům příroda poskytuje výstup a možnost spojit se s tím, co je v životě důležité, protože bez přírody my neexistujeme, tečka.

Řešení

Udělejte si čas spojit se s přírodou. Jděte ven na dlouhou procházku do lesa nebo na pláž. Poslouchejte. Snivě přemýšlejte. Zjistíte, že příroda poskytuje vnitřní klid. To je mnohem více obohacující než ztrácet váš čas sledováním televize.

4.Televize

Spolu s náboženstvím je to jeden z největších kontrolorů mysli dějiště tam venku. Kolikrát už jste se cítili dobře poté, co jste sledovali zprávy? Pokud sledujete, kdo vlastní média hlavního proudu ve Spojených státech (TV, noviny, rozhlasové stanice, časopisy, atd…), zjistíte, že je to pouze šest lidí v horní části řetězu a všichni mají sionistické vazby, takže jaké jsou šance, že vaše zprávy jsou „spravedlivé a objektivní“?

Baví vás být (doslova) programován na to, co byste měli jíst, nosit, pít prostřednictvím reklamy?

To je důvod, proč nikdy nevidíme introvertní osoby v televizní reklamě, protože to ukazuje špatný signál těm u moci, protože oni odrazují lidi od hledání uvnitř. Každá reklama ukazuje nějakého extroverta s jeho skupinou přátel, kteří žijí fiktivní život, který byste měli žít vy (jejich očima). A tito lidé mají nadprůměrný vzhled a zobrazují úspěch, který nám podvědomě říká, že nejsme dost dobří takoví, jací jsme, a pokud chceme být úspěšní, krásní a mít přátele jako oni, potom si potřebujeme koupit jakýkoliv produkt, který prodávají. Zní to směšně? Ano, ale stále mnoho lidí skáče na tento trik, jinak by komerce neexistovala.

Řešení

Přestaňte sledovat televizi. Pokud to nemůžete udělat, nahrávejte si vzdělávací programy a reklamy přeskakujte.

5.Meditujte

Největší výmluva, kterou lidé říkají při dotazu, proč nemeditují je „Nemám čas“, ale stejní lidé budou ztrácet hodiny sledováním svého oblíbeného televizního pořadu. Další výmluva je „Nemohu vyčistit svou mysl“. Existuje mnoho různých forem meditace a za čas budete schopni meditovat na přeplněné pláži nebo plaveckém bazénu, pokud byste opravdu chtěli.

Existuje mnoho fyziologických, psychologických a duchovních výhod meditace. Meditace umožňuje spojit se svým vyšším Já, zatímco vám dává jasnost a nahlédnutí na váš směr a účel, proč jste tady. To je důvod, proč jsou naše smysly nadměrně stimulovány vším jiným… abychom byli příliš zaneprázdněni na to, spojit se se svým vyšším Já.

Řešení

Najděte si čas na meditaci, i kdyby to bylo jen 5 až 10 minut denně. Experimentujte s různými meditačními technikami.

6.Čistěte svoje tělo

Jako součást programování do našich těl vstoupilo mnoha cizích látek, jako jsou vakcíny, geneticky modifikované organismy, fluoridované vody, chemtrails, rtuťové výplně… To je důvod, proč 55 zemí zakázalo geneticky modifikované organismy a proč je zákon Monsanto Protection ve Spojených státech. Pokud jste tak ještě neučinili, prosím, vzdělávejte se o nebezpečí geneticky modifikovaných organismů.

Každá z těchto látek a prvků byla speciálně navržena tak, aby udržovala naši energii na nízké úrovni, zatímco jsou naše těla znečišťována vzduchem, vodou a potravinami. Navíc jsou to zavádějící prvky, které jsou pro naše těla cizí a nemohou být pro nás dobré. Lidé budou říkat: „No, jím GMO už roky a cítím se skvěle!“ Za 10 let od teď, až budou na dialýze kvůli selhání ledvin nebo budou potřebovat odstranit masivní nádory budou říkat to samé?

Řešení

Kupujte od místních. Kupujte organické. Přestaňte nakupovat od obchodních řetězců. Filtrujte si vodu. Pěstujte organická zděděná semena. Nahraďte rtuťové náplně. Odmítejte očkování. Hledejte celostní lékaře a metody celostního léčení.

7.Vzdělávání

Náš vzdělávací systém je naprosté selhání, protože v podstatě vede naše děti, aby se staly korporátními ekonomickými otroky a zároveň je odrazuje klást si otázky a řídit se svou vlastní cestou. Obecně platí, že došlo k „ohlupování“ v našich vzdělávacích systémech, protože to není v nejlepším zájmu regulátoru mít velkou část společnosti, která by si kladla otázky, proč jsou věci takové, jaké jsou, ani není v jejich nejlepším zájmu, abychom my přišli s lepším řešením.

Řešení

Dávejte dětem domácí vzdělání bez státní sponzorované propagandy. Učte je v mladém věku vzít si oddechový čas k meditaci. Povzbuzujte v nich metafyzické schopnosti (nebo ve vás!).

Závěr

Pro mnoho lidí, kteří nebudou vidět nebo neuznají vymývání mozků a programování, které se  vyskytuje v průběhu desetiletí a staletí, může být příliš pozdě. Mnozí budou žít své životy jako ekonomičtí otroci ve zlomeném systému.

Existují možnosti a řešení:

Jsme v důležitém okamžiku v dějinách lidstva. Cesta, na které se v současné době nacházíme, je neudržitelná a bude nevyhnutelně sebedestruktivní, což se již děje její vlastní vahou. To, co potřebujeme, jsou řešení a odpovědi, ale nejprve se musíme probudit z kolektivního programování, pod kterým se nacházíme a musíme společně pracovat na poskytování řešení v nejlepším zájmu lidstva.

Zdroj: “How to Deprogram Yourself,” from in5d.com, by Gregg Prescott, M.S.

Odborný dohled a zodpovědnost za týmovou práci: Andrea Zimová (zástupce šéfredaktora Depeyrac.com)

Speciální poděkování za překlad článku: Přeložila: Daniela Kašpárková (US EDITOR pro Depeyrac.com)
Zajímám se o osobní rozvoj a nové možnosti, jak si zvýšit příjem bez závislosti za zaměstnavatelích, proto mě zaujal projekt Depeyrac.com, se kterým jsem se rozhodla spolupracovat.


O autorovi
Claudio Depeyrac

Jsem spoluzakladatel prvního investičního klubu v České republice. Během tří let mi prošlo pod rukami stovky začínajících firem. Pochopil jsem obě strany; elitní společenství (investory), pro něž pracují jejich peníze, i zbytek národa, který stále ještě věří v iluzi maturit a diplomů, protože v dobách komunismu to bylo "něco"! Klade se důraz na opakování věcí zpaměti, ale nerozvíjejí se lidské schopnosti. Školství řídí úředníci a málokteré učitele jejich práce baví. Přesto rodiče bezmezně věří tomu, co nazývám "Systémové (pro)vychování". Je to ovšem mnohem horší. V roce 2012 mi při fotbalovém zápase praskla Achilova šlacha a já si to celé uvědomil v detailních souvislostech, Pronikl jsem do myšlení úspěšných lidí. Po dopsání knihy Ukradený potenciál jsem opustil svůj starý život a začal žít ten vlastní. Pro úplnost, že to funguje, jsem si knihu sám i vydal. Prodalo se jí na 3,5 tisíce kusů během dvou let. Nikdo ji mediálně netlačil, protože velká vydavatelství z ní nemají ani korunu :)

Celý příběh zde, email: claudio@depeyrac.com , YouTube

Nikdy se neptejte lidí proč jsou takoví. Jsou-li sami sebou a přesto nezapadají do šablon, tak více méně proto, že nechtěli být nikdy jako ostatní. Staň se naším fanouškem na Facebooku.

Zavřít