NezařazenéK bohatství se člověk neprošetří – rozhovor pro Investiční web
10615339_743968615650808_7957332453501661271_n

K bohatství se člověk neprošetří – rozhovor pro Investiční web

Nečekejme na zázraky, chtějme je prožít… Nebuďme materialisti, co lpí na věcech a nemají čas na lidi, které mají rádi, protože musí splácet auta a další půjčky pro „zvyšování životní úrovně“. Don´t be a statistic! Opravdové bohatství totiž pramení odjinud… Investujme do myšlenek, které mají smysl a objevíme v sobě skrytou renesanci.

Učte se svými chybami a od těch, kteří umějí vydělávat. To jsou jen některé z tezí nové knihy Ukradený potenciál. Autor Claudio Depeyrac v ní nabízí recept, jak najít v životě skutečné hodnoty a naplnění.


O autorovi
Claudio Depeyrac

Jsem spoluzakladatel prvního investičního klubu v České republice. Během tří let mi prošlo pod rukami stovky začínajících firem. Pochopil jsem obě strany; elitní společenství (investory), pro něž pracují jejich peníze, i zbytek národa, který stále ještě věří v iluzi maturit a diplomů, protože v dobách komunismu to bylo "něco"! Klade se důraz na opakování věcí zpaměti, ale nerozvíjejí se lidské schopnosti. Školství řídí úředníci a málokteré učitele jejich práce baví. Přesto rodiče bezmezně věří tomu, co nazývám "Systémové (pro)vychování". Je to ovšem mnohem horší. V roce 2012 mi při fotbalovém zápase praskla Achilova šlacha a já si to celé uvědomil v detailních souvislostech, Pronikl jsem do myšlení úspěšných lidí. Po dopsání knihy Ukradený potenciál jsem opustil svůj starý život a začal žít ten vlastní. Pro úplnost, že to funguje, jsem si knihu sám i vydal. Prodalo se jí na 3,5 tisíce kusů během dvou let. Nikdo ji mediálně netlačil, protože velká vydavatelství z ní nemají ani korunu :)

Celý příběh zde, email: claudio@depeyrac.com , YouTube

Nikdy se neptejte lidí proč jsou takoví. Jsou-li sami sebou a přesto nezapadají do šablon, tak více méně proto, že nechtěli být nikdy jako ostatní. Staň se naším fanouškem na Facebooku.

Zavřít