Hlavní strana / NezařazenéStačí průměrné IQ, důležitý je počet pokusů! (SYSTÉM ÚSPĚCHU -14 BODŮ, ODTAJNĚNO!)
pro článek depeyrac

Stačí průměrné IQ, důležitý je počet pokusů! (SYSTÉM ÚSPĚCHU -14 BODŮ, ODTAJNĚNO!)

Jako spolumajitel prvního investičního klubu v ČR jsem analyzoval podnikatelské nápady začínajících podnikatelů. Ještě donedávna jsem tento produkt prodával za 170 Kč. Nyní si systém úspěšného a výdělečného podnikání můžete stáhnout zdarma (10 bodů). Čtěte dál, ať o nic nepřijdete!

Zajímalo mě, proč na jedné straně jsou lidé úspěšní, vydělávají desítky milionů ročně a na té druhé sotva někteří lidé pokryjí své životní náklady. Úspěšných lidí, mezi kterými jsem se s mými kolegy pohyboval, bylo mnoho – překvapivě většina z nich není příliš známá, mnohým se podařilo své bohatství utajit a do jiných byste to třeba ani neřekli (Pokud nepracujete v showbusinessu, není žádoucí o svém bohatství veřejně informovat). Pán, který přišel v cca o pět cm kratších nohavicích u kalhot, chtěl investovat přes sto miliónů do zemědělské půdy. Takto movitých lidí tam bylo spoustu. Některé rodiny jdou společně nakoupit auto, jiné jezdí se svými vnoučaty kupovat fotovoltaickou elektrárnu za 360 mil.kč a říkají tomu „důchodové připojištění“ (smích).
Kapitálu bylo dost, ale selhávalo to na těchto věcech – chyběly kvalitní podnikatelské záměry a ještě něco! I kdyby někteří lidé dostali od investorů požadované peníze, často by jim nepomohly a skončilo by to fiaskem. I kvalitní nápad potřebuje kvalitní řízení, abyste jej dostali do kladných čísel.

Žadatelé neměli zkušenosti s podnikáním, chyběli obchodní a vyjednávací schopnosti. Když nemáte zkušenosti, lehce uzavřete nevýhodné smlouvy, vyhodíte zbytečně peníze za neefektivní marketing, čekáte na věci déle než je potřeba, neumíte diverzifikovat riziko. Podléháte trendům a pocitům, nemáte dlouhodobou strategii jak vybudovat úspěšnou značku.

Projevuje se to vše jednoduše tím, že budete platit za věci více, než musíte a bude vám trvat, než přijdete na věci, které už zkušení lidé, minimálně ti, co už řídili alespoň jednu firmu, znají. Obchod je kolektivní soupeření, je to o psychologii, musíte znát lidi a hranice, jak se mohou zachovat. Předpokládat nepředvídatelné, ačkoliv toto spojení nedává teď smysl, jakmile se ale pustíte do podnikání, tak příliš mnoho optimismu na začátku vás zabije a na to postačí klidně pár neproplacených faktur na začátku. Takhle jednoduchý váš konec může být.

Tím se i dobrý podnikatelský záměr stává pro investory neperspektivní. Lidé neznají rizika, to jim ubírá, přicházejí o čas, aby vytěžili maximum z potenciálu daného záměru. I když investoři toto znají, žádný z nich nekupuje firmu, aby v ní pracoval.

Lidé chtěli jenom utéct ze zaměstnání a vymanit se z chudoby.

Zapomněli na potřebu se učit a investovat už i nějaké své peníze do svého podnikání, tím to vyzkoušet a otestovat dříve, než Vám po pěti měsících odpoví investor, po se sériích jednání, v těchto případech bohužel negativně. Ono to vypadá totiž hrozně blbě, když člověk nemá žádné zkušenosti, do svého podnikání investoval tak max. do 10 tisíc a chce po někom, „nějakém“ investorovi získat investici v milionech korunách.

Podklady pro vytvoření tohoto systému vznikaly v Maiselově ulici na Praze 1, hned vedle nejprestižnější Pařížské ulice, kde najdete ty nejluxusnější obchody. Pocházím z prostředí kanceláře, kde se setkávali úspěšní majitelé firem, aby investovali do nových. Rád to v těch souvislostech zmíním, abych se vymezil, proti lidem a návodům od lidí, kteří začali podnikat na internetu a následně prodávat úspěch na internetu. Nic takového jako paušální úspěch totiž neexistuje. Pouze pozitivně myslet znamená věřit ve vyšší moc, která to zařídí za vás, je to tak! Nebo můžete hledat produkty, které Vám společně s dobrým marketingem budou vydělávat peníze, tím si to zařídíte sami. Tento návod je skutečný, bez příběhu from „zero to hero“, informace od lidí, kteří vydělávají miliony.

Stáhnout systém úspěšného a výdělečného podnikání ZDARMA (dříve 179kč), zde:

Novinka Claudio Depeyrac

Claudio D. (autor knihy Ukradený potenciál).


O autorovi
Claudio Depeyrac

Jsem spoluzakladatel prvního investičního klubu v České republice. Během tří let mi prošlo pod rukami stovky začínajících firem. Pochopil jsem obě strany; elitní společenství (investory), pro něž pracují jejich peníze, i zbytek národa, který stále ještě věří v iluzi maturit a diplomů, protože v dobách komunismu to bylo "něco"! Klade se důraz na opakování věcí zpaměti, ale nerozvíjejí se lidské schopnosti. Školství řídí úředníci a málokteré učitele jejich práce baví. Přesto rodiče bezmezně věří tomu, co nazývám "Systémové (pro)vychování". Je to ovšem mnohem horší. V roce 2012 mi při fotbalovém zápase praskla Achilova šlacha a já si to celé uvědomil v detailních souvislostech, Pronikl jsem do myšlení úspěšných lidí. Po dopsání knihy Ukradený potenciál jsem opustil svůj starý život a začal žít ten vlastní. Pro úplnost, že to funguje, jsem si knihu sám i vydal. Prodalo se jí na 3,5 tisíce kusů během dvou let. Nikdo ji mediálně netlačil, protože velká vydavatelství z ní nemají ani korunu :)

Celý příběh zde, email: claudio@depeyrac.com , YouTube

Nikdy se neptejte lidí proč jsou takoví. Jsou-li sami sebou a přesto nezapadají do šablon, tak více méně proto, že nechtěli být nikdy jako ostatní. Staň se naším fanouškem na Facebooku.

Zavřít